Novinky

Rezort vnútra odovzdal 35 nových terénnych vozidiel pre hasičov a záchranárov (video)

0 0

2024-01-12 10:10:25 – (SITA.sk)

Rezort vnútra v piatok odovzdal 35 kusov vozidiel hasičom a záchranárom. Informoval o tom minister vnútra Matúš Šutaj-Eštok (Hlas-SD) a spresnil, že ide o SUV terénne vozidlá pre Horskú záchrannú službu a tiež terénne vozidlá a dodávky pre hasičov.

Najmodernejšia technika pre zbory

Ako minister informoval, tento rok sa rezortu podarilo obstarať 195 kusov ťažkej a ľahkej záchranárskej techniky pre hasičský a záchranársky zbor. Podľa Šutaja-Eštoka táto technika pomôže k modernizácii oboch zborov.

„Aj hasičský aj záchranársky zbor dnes disponuje tou najmodernejšou technikou, ktorá umožňuje vo veľmi krátkom čase…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/rezort-vnutra-odovzdal-nove-terenne-vozidla-pre-hasicov-a-zachranarov-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.