Novinky

Muž sa so sekerou v ruke dobíjal do cudzieho domu a vyhrážal sa zabitím, hrozí mu až osem rokov za mrežami

0 0

2024-01-12 09:15:12 – (SITA.sk)

Policajný vyšetrovateľ v Partizánskom obvinil 43-ročného muža pre zločin porušovania domovej slobody v súbehu s prečinom nebezpečného vyhrážania. Podľa polície sa agresívny muž so sekerou v ruke dobíjal do cudzieho domu a vyhrážal sa zabitím o rok mladšiemu mužovi.

Dráma so sekerou

Dráma sa odohrala vo večerných hodinách v jednej z obcí v okrese Partizánske, kde obvinený muž vošiel na dvor rodinného domu, na jeho terase so sekerou v ruke zaútočil na 42-ročného muža a opakovane sa mu vyhrážal zabitím.

„Poškodenému mužovi sa podarilo útokom uhnúť a utiekol do domu, kde sa zamkol. V tom čase sa v dome nachádzala aj 41-ročná žena, ktorá je majiteľkou…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/43-rocny-muz-sa-so-sekerou-v-ruke-dobijal-do-cudzieho-domu-a-vyhrazal-sa-zabitim-hrozi-mu-az-osem-rokov-za-mrezami/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.