Novinky

Remišová založením Slovensko IT poškodila štát a spôsobila hanbu, podľa Rašiho suma dosahuje milióny eur (video+foto)

0 0

2024-01-11 15:38:42 – (SITA.sk)

  • aktualizované 11. januára, 16:38

Zlé manažérske rozhodnutia bývalého vedenia Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR (MIRRI) urobili zo spoločnosti Slovensko IT hanbu štátneho IT a eldorádo pre vyvolených. Ministerstvo platilo firme osem mesiacov od jej založenia za prevádzku, hoci nemala žiadnu zákazku.

Zlé manažovanie bývalého vedenia MIRRI

„Bývalej ministerke informatizácie Veronike Remišovej sme vystavili faktúru v hodnote viac ako 2,8 milióna eur. Za jej neprofesionalitu, zlé manažérske rozhodnutia a s tým spojenú škodu spôsobenú štátu založením Slovensko IT,“ informoval vo štvrtok…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/spolocnost-slovensko-it-svojim-zalozenim-sposobila-statu-skodu-podla-rasiho-suma-dosahuje-miliony-eur/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.