Novinky

Pravdepodobný dátum vydania Nintendo Switch 2 unikol, ale je to komplikované

0 0Kredit: Curtis Joe / Android Authority
  • Ai Shark (predtým GameShark) sa vracia ako nástroj AI pre príležitostných hráčov.
  • V tlačovej správe bolo povedané: „Oficiálne spustenie sa plánuje zhodovať s Nintendo Switch 2 v septembri 2024.“
  • Tlačová správa bola odvtedy aktualizovaná, aby odstránila akúkoľvek zmienku o ďalšom systéme alebo mesiaci Nintendo v úvodnom okne.

V výbuchu z minulosti sa zdá, že GameShark je pripravený na návrat. Stratená v vzrušení z ohlásenia jeho návratu, spoločnosť mohla náhodou uniknúť potenciálnemu štartovaciemu okienku pre Nintendo Switch 2.

Prvý spozorovaný Digitálne trendy, globálna audioelektronická spoločnosť Altec Lansing v tlačovej správe oznámila, že bude prvým držiteľom licencie na Ai Shark. Ai Shark, predtým známy ako nástroj na cheaty GameShark, bude nápoveda AI určená pre príležitostných hráčov. Na rozdiel od GameShark, Altec Lansing hovorí, že Ai Shark je určený na to, aby pomáhal zlepšovať hrateľnosť používateľov v priebehu času namiesto toho, aby im pomáhal podvádzať.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/nintendo-switch-2-release-date-possibly-releaved-3402728/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.