Novinky

Pixel Launcher by vám čoskoro mohol poskytnúť slobodu pri výbere vlastného webového vyhľadávača

0 0Kredit: Robert Triggs / Android Authority
  • Pixel Launcher v najnovšej zostave Android 14 QPR 2 Beta 3 obsahuje skryté nastavenie s názvom „Search Engine“.
  • Toto nastavenie vám umožní vybrať aplikáciu, ktorú používate na vyhľadávanie na webe, čo pravdepodobne ovplyvňuje funkciu univerzálneho vyhľadávania na Pixel Launcher.
  • Táto funkcia momentálne nie je aktívna a môže byť spustená v budúcnosti.

Pixel Launcher je jednou z najlepších funkcií iba pre Pixel, ktoré si Google vyhradzuje pre svoje vlastné telefóny. Jednou z užitočných funkcií Pixel Launcher je univerzálne vyhľadávanie prostredníctvom vyhľadávacieho panela, ktoré vám umožní hľadať takmer všetko: aplikácie, kontakty, nastavenia, obsah a web. Zdá sa však, že spoločnosť Google výrazne mení spôsob, akým toto vyhľadávanie funguje, pretože najnovšia aktualizácia systému Android 14 má skryté nastavenie vyhľadávania.

Ako si všimol Necht Sadykov, aplikácia Pixel Launcher v rámci nedávno spusteného systému Android 14 QPR 2 Beta 3 obsahuje skrytú položku nastavení vyhľadávania s názvom „Search Engine“. Reťazec v nastavení popisuje nastavenie ako „Vyberte aplikáciu, ktorú budete používať na vyhľadávanie na webe. To ovplyvní vyhľadávanie a obsah na vašej domovskej obrazovke.“Zdroj: https://www.androidauthority.com/pixel-launcher-search-engine-setting-3402522/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.