Novinky

Medvedev sa vyhráža Britom vojnou a označil ich za „večného nepriateľa“

0 0

2024-01-12 19:41:51 – (SITA.sk)

Bývalý ruský prezident Dmitrij Medvedev, ktorý je podpredsedom ruskej Bezpečnostnej rady, pohrozil vyhlásením vojny Veľkej Británii, ak Spojené kráľovstvo nasadí na Ukrajine svoj vojenský kontingent. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Premiér Veľkej Británie Rishi Sunak pricestoval do Kyjeva, aby podpísal ´historickú bezpečnostnú dohodu´. Ako by západná verejnosť reagovala na skutočnosť, ak by sa delegácia Spojeného kráľovstva ocitla v centre Kyjeva v paľbe kazetovej munície, ako sa to stalo civilistom v našom Belgorode? (podľa ruskej propagandy – red.),“ napísal Medvedev na…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/medvedev-sa-vyhraza-britom-vojnou-a-oznacil-ich-za-vecneho-nepriatela/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.