Novinky

ÚDZS upozornil na neštandardný proces v súvislosti so zmenami vo Všeobecnej zdravotnej poisťovni

0 0

2024-01-12 20:31:01 – (SITA.sk)

Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou (ÚDZS) vzhľadom na zmeny v predstavenstve a dozornej rade Všeobecnej zdravotnej poisťovne (VšZP) posudzuje žiadosti a poukazuje na neštandardný proces.

Úrad očakáva, že neštandardný stav vo vedení poisťovne potrvá len krátko. Reagoval tak v piatok na to, že Ministerstvo zdravotníctva SR ako jediný akcionár zmenilo stanovy VšZP a jej predstavenstvo bude dočasne len jednočlenné. Nový predseda predstavenstva Michal Ďuriš je totiž zároveň jediný člen predstavenstva. Úrad o tom informoval na svojom portáli.

Prvý takýto prípad

ÚDZS ešte vlani 18. decembra na základe…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vzdravotnictve/udzs-upozornil-na-nestandardny-proces-v-suvislosti-so-zmenami-vo-vseobecnej-zdravotnej-poistovni/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.