Novinky

Bývalý americký spravodajský dôstojník odhalil podrobnosti o UFO na tajnom stretnutí

0 0


Bývalý americký spravodajský dôstojník David Grush na stretnutí v manhattanskom penthouse prezradil prekvapivé detaily o záhadných UFO. Na podujatí sa zúčastnili zástupcovia CIA, FBI, ministerstva pre vnútornú bezpečnosť, ako aj technologickí magnáti a finančníci.

Podľa an anonymný účastník ktorý bol schopný odfotografovať Grascha, stretnutie zorganizovali finančníci z Wall Street. Udalosť je opísaná ako rozhovor v úzkom kruhu, čo len pridáva na tajomstve tejto udalosti.

Bývalý spravodajský dôstojník vzdušných síl David Grusch tvrdí, že jeho zdroje pracovali na 40-stopovom UAP, ktoré „bolo veľké ako futbalové ihrisko“, keď vstúpili dovnútra, podľa účastníka podujatia.

Objekt by mohol manipulovať s priestorom aj časom a využívať ho a mohol by využiť dostatok energie na napájanie 70 000 domácností ročne, uviedol zdroj.

Tiež sa zistilo, že účelom stretnutia bolo zhromaždiť skupinu veriacich a skeptikov, aby prediskutovali údaje o UFO prezentované Grashom. Podľa informátora mnohí účastníci odchádzali zo stretnutia presvedčení o pravdivosti príbehu spravodajského dôstojníka.

David Grusch hovoril s vedcami, bývalými vojenskými predstaviteľmi a súčasnými členmi FBI o dlhotrvajúcom americkom programe na vyhľadávanie UAP, vrátane 40 stôp dlhého UAP, ktoré „bolo veľké ako futbalové ihrisko“, keď vstúpili dovnútra.

Po Hruškovej prezentácii dostali účastníci možnosť klásť otázky, ale obsah týchto otázok zostáva utajený. Predpokladá sa, že sa týkali vzhľadu a pôvodu mimozemšťanov.

Od júna 2023 sa David Grush dostáva na titulky. Potom uviedol, že Vatikán si bol vedomý existencie neľudských spravodajských služieb a toho, ako pomohli USA získať späť zostrelené UFO na konci druhej svetovej vojny.

Grash vypovedal pod prísahou pred Kongresom v júli 2023. V tom čase on a ďalší americkí vojenskí informátori zdieľali podrobnosti o svojich stretnutiach a informácie o tajných vládnych programoch zahŕňajúcich nehumánne technológie.

Počas vypočutí Grash tvrdil, že Spojené štáty majú UFO od 30. rokov minulého storočia. V New Yorku však povedal, že vláda bola zapojená do úsilia o obnovu havárie UFO pred rokom 1933.

Predpokladá sa, že Grash tvrdil, že o rozsahu tohto javu vie menej ako 50 ľudí.

Na vypočutí v júli 2023 Grash naznačil, že americká vláda údajne zabíjala ľudí ako súčasť sprisahania s cieľom zakryť pravdu o UFO. Podobné vyjadrenia zopakoval aj pri nedávnej prezentácii.

Originál článok: https://anomalien.com/ex-us-intelligence-officer-reveals-ufo-details-at-secret-meeting/

Zdroj : anomalien.com
Obrázok zdroj:anomalien.com a pixabay.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.