Novinky

Výstavba novej nemocnice v Martine by sa mala začať v marci, uviedla Dolinková (video)

0 0

2024-01-11 13:33:25 – (SITA.sk)

Prvé výkopové práce pri výstavbe novej nemocnice v Martine by mali začať v marci tohto roka. Na štvrtkovom tlačovom brífingu pri príležitosti uvedenia nového riaditeľa Univerzitnej nemocnice Martin (UNM) Petra Durného to uviedla ministerka zdravotníctva Zuzana Dolinková.

Tender ešte nie je vyhodnotený

Opakovaný tender na výstavbu nemocnice stále nie je vyhodnotený, pričom UNM ako obstarávateľ viackrát posunul termín na predkladanie ponúk.

„Dostala som informáciu, že okolo 19. januára by sme mali poznať výsledky verejného obstarávania a meno úspešného uchádzača. Do polovice februára je zároveň potrebné ešte dokončiť vysporiadanie…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vzdravotnictve/vystavba-novej-nemocnice-v-martine-by-sa-mala-zacat-v-marci-uviedla-dolinkova/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.