Novinky

Periskopový fotoaparát OnePlus 12 prichádza do lacného telefónu

0 0Kredit: OnePlus
  • Realme potvrdilo, že pripravované zariadenie ponúkne 64MP 3x fotoaparát OnePlus 12.
  • Predpokladá sa, že nový telefón je Realme 12 Pro Plus.
  • Toto zariadenie tiež ponúkne senzor hlavného fotoaparátu na úrovni vlajkovej lode.

OnePlus 12 bol odhalený v Číne minulý mesiac a jedným z najpozoruhodnejších prírastkov bola periskopová kamera po prvýkrát na telefóne OnePlus. Teraz sa ukazuje, že nadchádzajúci telefón strednej triedy dostane rovnaký fotoaparát so zoomom.

Realme má potvrdené dňa X že jeden z jeho pripravovaných telefónov série Realme 12 Pro (pravdepodobne Realme 12 Pro Plus) dostane 3x periskopový fotoaparát.Zdroj: https://www.androidauthority.com/realme-12-pro-series-oneplus-12-periscope-camera-3402228/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.