Novinky

Vlhová berie štart v Jasnej ako jedinečný zážitok, za domáce publikum je nesmierne vďačná (video)

0 0

2024-01-11 13:10:19 – (SITA.sk)

Napriek chorobe a absencii na štvrtkovom tréningu si slovenská elitná lyžiarka Petra Vlhová našla v nízkotatranskom stredisku Jasná čas na brífing a podelila sa o dojmy z blížiacich sa pretekov Svetového pohára práve v Jasnej pred množstvom svojich fanúšikov. Dvadsaťosemročná Liptáčka bude na severných svahoch Chopku súťažiť v SP tretíkrát v kariére, predtým aj v rokoch 2016 a 2021.

Večerný slalom v rakúskom Flachau

„Súťažiť v Jasnej je pre mňa vždy jedinečný zážitok. Nesmierne si cením podporu fanúšikov, ktorí sú so mnou počas celej sezóny a vytvárajú neuveriteľnú atmosféru na pretekoch v zahraničí. Preto je súťaženie pred domácimi…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vlhova-berie-start-na-sp-v-jasnej-ako-jedinecny-zazitok-za-domace-publikum-je-nesmierne-vdacna-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.