Novinky

Vojna na Ukrajine je splneným snom Západu, vyhlásil ruský propagandista Solovjov

0 0

2024-01-10 16:22:05 – (SITA.sk)

Popredný ruský propagandista Vladimir Solovjov vyhlásil, že vojna na Ukrajine je splneným snom Západu. „Deje sa, že ich sny (Západu, pozn.) sa plnia – Slovania zabíjajú Slovanov! Pre nich je to len šťastie – vojna v pravoslávnom svete. Nič lepšie si pre nich nebolo možné predstaviť. Toto je splnený stáročný sen Západu,“ povedal v relácii „Večer s Vladimirom Solovjovom“.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Informuje o tom web dialog.ua, ktorý dodáva, že Solovjov „fakticky obvinil Kremeľ z toho, že vedie vojnu proti Ukrajine v záujme Západu.“

Slová propagandistu podľa dialog.ua možno kvalifikovať ako opatrný útok na ruské úrady, ktoré…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vojna-na-ukrajine-je-splnenym-snom-zapadu-vyhlasil-rusky-propagandista-solovjov/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.