Novinky

Dodávky plynu na Slovensko sú nateraz stabilné, zásobníky sú naplnené na takmer 80 percent

0 0

2024-01-10 14:43:29 – (SITA.sk)

Dodávky ruského zemného plynu cez Ukrajinu pokračujú aj počas prvých dní v novom roku. Ako vyplýva z údajov zverejnených slovenským prepravcom plynu – spoločnosťou Eustream, plyn na Slovensko prúdi aj zo západu aj z východu. Stále však najviac plynu plynovodmi dostávame z východu cez Veľké Kapušany.

Z Ruska prúdi najviac plynu

Z Ruska cez Ukrajinu na Slovensko počas prvých januárových dní prišlo denne v priemere 39 až 42 miliónov metrov kubických plynu. Ide o podobné množstvá ako koncom minulého roka.

Z Rakúska cez…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/venergetike/dodavky-plynu-na-slovensko-su-nateraz-stabilne-zasobniky-su-naplnene-na-takmer-80-percent/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.