Novinky

Vlhová ochorela a netrénuje, možná je aj jej absencia vo Flachau

0 0

2024-01-11 10:23:31 – (SITA.sk)

Slovenská reprezentantka v zjazdovom lyžovaní Petra Vlhová odriekla na štvrtkové predpoludnie naplánovanú tlačovú konferenciu v nízkotatranskom stredisku Jasná.

Ako pre web sport24.pluska.sk uviedol jej manažér Richard Galovič, dôvodom je choroba 28-ročnej Liptáčky, ktorá ju nepustila von z postele.

Nie je známe, ako vážny je zdravotný stav slovenskej lyžiarskej hviezdy a či nie je ohrozený jej najbližší štart vo Svetovom pohári. Vlhová by mala v úvode nasledujúceho týždňa štartovať v slalome v rakúskom Flachau, súťažiť sa bude v utorok večer.

Petra Vlhová sa v nedeľu stala víťazkou…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vlhova-ochorela-a-netrenuje-mozna-je-aj-absencia-vo-flachau/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.