Novinky

Rusi pokračujú v snahe o obkľúčenie mesta Avdijivka, za deň sa odohralo viac ako 70 bojových zrážok

0 0

2024-01-11 10:10:25 – (SITA.sk)

Ruská armáda počas uplynulého dňa pokračovala v útokoch na siedmich frontoch na východe a juhu Ukrajiny, pričom najviac útočila na frontoch pri mestách Avdijivka, Marinka a Cherson.

Počas uplynulého dňa sa odohralo 73 bojových zrážok. Rusi podnikli štyri raketové útoky a 48 leteckých útokov,“ konštatoval ukrajinský generálny štáb. Informuje spravodajský web Ukrajinská pravda.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Na fronte pri Avdijivke v Doneckej oblasti ukrajinskí obrancovia naďalej zdržujú ruské sily, ktoré sa snažia obkľúčiť mesto. Ukrajinskí vojaci v Doneckej oblasti zadržiavajú Rusov aj v blízkosti mesta Marinka a pri obci Novobachmutivka, kde odrazili 16 ruských útokov.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/rusi-pokracuju-v-snahe-o-obklucenie-mesta-avdijivka-za-den-sa-odohralo-viac-ako-70-bojovych-zrazok/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.