Novinky

Progresívci aj Demokrati kritizujú nomináciu Olexu. Náš najstarší národný park nemôže viesť usvedčený pytliak, hovorí Stohlová

0 0

2024-01-11 10:41:30 – (SITA.sk)

Strana Demokrati dlhodobo upozorňuje na problematickú nomináciu Petra Olexu za riaditeľa Tatranského národného parku (TANAP).

Fatálne zlyhanie ministra Tarabu

„V ochrane prírody ide o absolútne neznáme meno. Jeho jedinými predpokladmi na výkon práce sú, že kandidoval za stranu Život a susedstvo so štátnym tajomníkom rezortu Filipom Kuffom. Peter Olexa neponúkol verejnosti žiadnu víziu rozvoja TANAPu. Naopak, prichádza s kontroverznými návrhmi, ako chov losov či budovanie parkovacích miest. To, že nelegálne zastrelil chráneného vlka dravého je definitívnym potvrdením, že v tejto funkcii nemá čo robiť,” zhodnotil Michal Kiča, expert na životné prostredie a člen predsedníctva strany Demokrati.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/nasvidiek/progresivci-aj-demokrati-kritizuju-nominaciu-olexu-nas-najstarsi-narodny-park-nemoze-viest-usvedceny-pytliak-hovori-stohlova/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.