Novinky

Poslanci za KDH navrhujú zaviesť pre Dolinkovú dôležité lehoty pri reforme nemocníc

0 0

2024-01-11 12:25:36 – (SITA.sk)

Poslanci NR SR za KDH Peter Stachura a František Majerský predložili do parlamentu návrh novely zákona o kategorizácii ústavnej zdravotnej starostlivosti.

Novelou zákona navrhujú spresniť existujúce ustanovenia zákona, podľa ktorého je ministerstvo povinné na svojich webových stránkach zverejňovať kľúčové dokumenty vo vzťahu ku kategorizáciám nemocníc.

Aktuálne znenie zákona ukladá povinnosť zverejňovať vybrané dokumenty, pri niektorých z nich však neustanovuje lehoty, do ktorých tak musí ministerstvo zdravotníctva


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vzdravotnictve/poslanci-za-kdh-navrhuju-zaviest-pre-dolinkovu-dolezite-lehoty-pri-reforme-nemocnic/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.