Novinky

Valášek vyzýva ministra Blanára, aby na zahraničnom výbore vysvetlil neodsúdenie dodávky balistických rakiet (video)

0 0

2024-01-10 16:44:27 – (SITA.sk)

Poslanec parlamentu a podpredseda hnutia Progresívne Slovensko Tomáš Valášek iniciuje zvolanie mimoriadnej schôdze zahraničného parlamentného výboru. Dôvodom je, že Slovensko neodsúdilo dodávky balistických rakiet Rusku zo strany Severnej Kórei.

Medzinárodná hanba

Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Juraj Blanár (Smer-SD) sa podľa poslanca musí za svoje konanie zodpovedať. U Valáška totiž neobstojí argument, že Blanár list nepodpísal preto, lebo nevidel dostatok dôkazov.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Naša vláda je v absurdnej situácii, že odmieta vojenskú pomoc obeti agresie, Ukrajine, ale v podstate svojím mlčaním schvaľuje vojenskú pomoc totalitnej Severnej Kórei vojskám ruského agresora,“ tvrdí Valášek,…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/valasek-vyzyva-ministra-blanara-aby-na-zahranicnom-vybore-vysvetlil-neodsudenie-dodavky-balistickych-rakiet-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.