Novinky

Je známy termín rokovania o novele kompetenčného zákona, oznámil predseda parlamentu Pellegrini

0 0

2024-01-10 16:54:10 – (SITA.sk)

Predseda parlamentu Peter Pellegrini (Hlas-SD) v mene troch poslaneckých klubov strán Smer – sociálna demokracia, Hlas – sociálna demokracia a Slovenskej národnej strany podal návrh na zaradenie vládnej novely kompetenčného zákona do programu aktuálnej 6. parlamentnej schôdze.

Je známy dátum rokovania

Poslanci zaradenie bodu odsúhlasili. Zmeny v zákone boli schválené už v decembri uplynulého roku, avšak prezidentka Zuzana Čaputová úpravu nepodpísala a vrátila ju na opätovné prerokovanie do parlamentu. O novele kompetenčného zákona sa začne rokovať v piatok 12. januára o 9:00.

Novelou sa má zriadiť nové Ministerstvo cestovného ruchu a…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/je-znamy-termin-rokovania-o-novele-kompetencneho-zakona-oznamil-predseda-parlamentu-pellegrini/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.