Novinky

V Charkove otvoria prvú podzemnú školu, výstavba prebieha podľa plánu aj napriek bombardovaniu a mrazom (video)

0 0

2024-01-11 06:25:41 – (SITA.sk)

V marci sa začne vyučovanie v prvej podzemnej škole v meste Charkov na severovýchode Ukrajiny, uviedol to tamojší primátor Ihor Terechov.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Dodal, že stavba prebieha podľa plánu napriek ruskému bombardovaniu mesta, mrazu a zlému počasiu. Informuje o tom spravodajský web Ukrajinská pravda.

„Všetky betónové konštrukcie sú dnes namontované, preto sa teraz zameriavame na vodné a tepelné izolácie, kanalizáciu, vodovody a ventiláciu,“ povedal Terechov.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/v-charkove-otvoria-prvu-podzemnu-skolu-vystavba-prebieha-podla-planu-aj-napriek-bombardovaniu-a-mrazom-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.