Novinky

Top foto dňa (11. január 2024): Fico v cukrovare, protest Zastavme ich! aj zrušený tréning Vlhovej

0 0

2024-01-11 20:43:20 – (SITA.sk)

Aj 11. január bol bohatý na udalosti, v priloženej fotogalérii si môžete pozrieť, ako ich zachytili objektívy fotoaparátov.

Rusko ukrajinský konflikt

Ľudia v Kyjeve kľačia, keď vojaci nesú rakvu ukrajinského vojaka a slávneho básnika Maksyma Kryvcova, ktorý zahynul v bitke s ruskými jednotkami. Foto: SITA/AP.
BRATISLAVA: Protestné zhromaždenie PS, SaS a KDH

Účastníci počas protestného zhromaždenia hnutia Progresívne Slovensko (PS), strany Sloboda a Solidarita (SaS) a Kredsťanskodemokraticého hnutia (KDH) proti návrhu Trestného zákona, ktorý obsahuje aj zrušenie Úradu špeciálnej prokuratúry. Bratislava 11. január 2024. Foto: SITA/Milan Illík
PREMIÉR: Návšteva cukrovaru v Trenčianske Teplej

Zľava: Predseda Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/top-foto-dna-11-januar-2024-fico-v-cukrovare-protest-zastavme-ich-aj-zruseny-trening-vlhovej/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.