Novinky

Stop mediálnej šikane brankára Hudáčka, žiadajú známi politici. Tvrdý odkaz všetkým hejterom! (video)

0 0

2024-01-11 12:15:22 – (SITA.sk)

Slovenský hokejový brankár Július Hudáček musel po bojkote fanúšikov a kritike časti verejnosti expresne rýchlo opustiť český klub Rytíři Kladno. Tí mu vyčítali, že hral za KHL, a tým údajne nepriamo podporoval ruskú agresiu na Ukrajine.

S týmto názorom sa rozhodne nestotožňujú viacerí slovenskí politici, ktorí sa Hudáčka zastali. Tvrdia, že slovenský brankár sa stal obeťou nenávistnej kampane.

„Július Hudáček je jedným z reprezentantov slovenského hokeja a je mi veľmi ľúto, ako politika zasahuje do kariéry nevinného človeka, ktorý sa len živí svojim talentom,“uviedol v tejto súvislosti predseda parlamentu a líder Hlasu-SD Peter…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/stop-medialnej-sikane-brankara-hudacka-ziadaju-znami-politici-tvrdy-odkaz-vsetkym-hejterom-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.