Novinky

Spoločnosť prepúšťa viac ako 500 zamestnancov Twitch

0 0


Prepúšťanie predstavuje tretie kolo škrtov v Twitchi za menej ako rok. Minulý rok v marci Twitch prepustil približne 400 zamestnancov a minulý rok v októbri prepustil niektorých zamestnancov vo svojej divízii zákazníckych skúseností.

Jednotka zaznamenala obrat aj na svojich najvyšších priečkach. Dlhoročný generálny riaditeľ Emmett Shear odstúpil vlani v marci a preniesol kormidlo na Clancyho, naposledy na prezidenta Twitch. Hlavný zákaznícky riaditeľ spoločnosti, Doug Scott, oznámil svoj odchod koncom minulého roka, zatiaľ čo riaditeľka pre obsah Laura Lee tiež oznámil jej odchod zo spoločnosti minulý mesiac.

Amazon prešiel najväčším prepúšťaním vo svojej histórii, pričom od roku 2022 prepustil 27 000 zamestnancov. Znižovanie pokračuje, pričom Amazon oznámil prepúšťanie vo svojich oddeleniach Prime Video a MGM Studios v stredu.

tím,

Dnes mám pre vás neuveriteľne ťažké správy. Ako všetci viete, za posledný rok sme tvrdo pracovali na tom, aby naše podnikanie fungovalo čo najudržateľnejšie. Žiaľ, stále máme čo robiť, aby sme spravili našu spoločnosť a ľutujem, že sa musím podeliť o to, že robíme bolestivý krok na zníženie počtu zamestnancov o niečo viac ako 500 ľudí na Twitchi. Toto bude veľmi ťažký deň. Naša služba existuje na to, aby umožnila komunitám vytvárať spoločne a každý jeden z vás zohral dôležitú úlohu pri podpore našej komunity a presadzovaní tejto misie.

Viem, že mnohí z vás sa pýtajú, prečo sa to deje. Za posledný rok sme pracovali na vybudovaní udržateľnejšieho podnikania, aby tu Twitch bol dlhodobo a počas celého roka sme znížili náklady a urobili veľa rozhodnutí, aby sme boli efektívnejší. Žiaľ, napriek tomuto úsiliu sa ukázalo, že naša organizácia je stále zmysluplne väčšia, než je potrebné vzhľadom na veľkosť nášho podnikania. Minulý rok sme streamerom vyplatili viac ako 1 miliardu dolárov. Takže zatiaľ čo biznis Twitch…


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/01/10/amazon-layoffs-company-cuts-over-500-twitch-employees.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.