Novinky

Pixel Watch a Pixel Watch 2 dostanú bezpečnostnú aktualizáciu z januára 2024

0 0Kredit: Rita El Khoury / Android Authority
  • Google vydáva prvú bezpečnostnú opravu z roku 2024 pre Pixel Watch a Pixel Watch 2.
  • Google hovorí, že zavádzanie bude pokračovať v priebehu budúceho týždňa vo fázach v závislosti od zariadenia a operátora.
  • Aktualizácia prichádza s verziou firmvéru TWD9.240105.004.A1.

Je druhý januárový týždeň a zdá sa, že Google je pripravený vydať novú bezpečnostnú opravu. Oprava bude prvou bezpečnostnou aktualizáciou Pixel Watch a Pixel Watch 2 z roku 2024.

Google oznámil, že začína zavádzať bezpečnostnú aktualizáciu z januára 2024 pre zariadenia Pixel Watch s operačným systémom Wear OS 4. Ak ste aktualizáciu ešte nedostali, nezúfajte. Technologický gigant hovorí, že aktualizácia sa zavádza vo fázach v závislosti od zariadenia a operátora a bude pokračovať v priebehu budúceho týždňa.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/pixel-watch-security-update-january-2024-3401989/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.