Novinky

Protesty proti „promafiánskemu balíčku“. Ľudia vyšli do ulíc v Bratislave aj ďalších mestách (video+foto)

0 0

2024-01-11 18:38:59 – (SITA.sk)

  • aktualizované 11. januára 19:38

Protesty proti plánovaným krokom Ficovej vlády pokračujú aj v januári. Vo štvrtok 11. januára sa konali v 14 mestách. Cieľom opozície je promafiánsky balíček nielen spomaliť, ale úplne zastaviť.

Okrem Bratislavy sa ľudia v uliciach zišli aj v ostatných krajských mestách a taktiež v Piešťanoch, Považskej Bystrici, Liptovskom Mikuláši, Spišskej Novej Vsi, Leviciach, Prievidzi či Poprade.

V hlavnom meste sa na Námestí SNP zišli tisíce ľudí, niektorí držali transparenty s nápismi, ako napr. „Práva aj pre prírodu“, „Rozmohl se nám tady takový nešvár“ alebo „Veď si vravel, že v 2014 už v…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/protesty-proti-promafianskemu-balicku-ludia-vysli-do-ulic-v-bratislave-aj-dalsich-mestach-videofoto/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.