Novinky

Miloš Radosa skončil na poste predsedu predstavenstva HK Dukla Trenčín

0 0

2024-01-11 18:56:12 – (SITA.sk)

Miloš Radosa síce už skôr avizoval plánovaný odchod z funkcie predsedu predstavenstva hokejového klubu HK Dukla Trenčín, no plánoval to až po skončení aktuálnej sezóny.

Všetko je napokon inak a na uvedenom poste končí už v prvej polovici januára. Ako informoval oficiálny web „vojakov“, udialo sa tak na neformálnom stretnutí akcionárov trenčianskeho klubu.

Zostáva fanúšikom klubu

„Od svojho nástupu do funkcie predsedu predstavenstva v septembri 2020 som sa usiloval o to, aby sa klub po športovej a ekonomickej stránke dostal na pozície, na ktoré právom patrí. Napriek nepriazni osudu spôsobenej dvoma pandemickými sezónami a treťou sezónou ovplyvnenou…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/milos-radosa-skoncil-na-poste-predsedu-predstavenstva-hk-dukla-trencin/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.