Novinky

Prípady bombardovania vlastných miest sú podľa Britov výsledkom únavy ruského letectva

0 0

2024-01-10 16:10:20 – (SITA.sk)

Prípady toho, že ruské vzdušné sily omylom zhodili muníciu na ruské mestá a na tie ukrajinské mestá, ktoré okupuje ruská armáda, sú podľa britského obranného spravodajstva výsledkom nedostatočného výcviku a únavy ruského letectva.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Uviedlo to britské ministerstvo obrany v najnovšej správe o vývoji vojny na Ukrajine, ktorú v stredu zverejnilo na mikroblogovacej sieti X. Informuje o tom web Ukrajinská pravda. „Pretrvávajúcu náchylnosť Ruska na nehody s muníciou pravdepodobne zhoršuje neadekvátny výcvik a únava leteckých posádok,“ uviedol britský rezort obrany.

Britské vojenské spravodajstvo pripomína, že ruské lietadlo 2. januára…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/pripady-bombardovania-vlastnych-miest-su-vysledkom-unavy-ruskeho-letectva/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.