Novinky

Priebeh referenda o parkovaní v Trnave bude zabezpečovať jedna mestská a 25 okrskových komisií

0 0

2024-01-11 19:56:49 – (SITA.sk)

Mestské zastupiteľstvo v Trnave zriadilo pre organizovanie sobotného miestneho referenda a zisťovanie jeho výsledkov mestskú komisiu pre referendum a 25 okrskových komisií. Každá z nich má päť členov, spolu tak bude v komisiách 130 ľudí.

Okrem nich má každá komisia k dispozícii administratívneho zamestnanca, ktorého menuje primátor obvykle zo zamestnancov mesta.

Odpovedať budú na päť otázok

Miestne referendum o parkovaní v Trnave bude prebiehať od 7:00 do 22:00, voliči budú mať v celom meste k dispozícii 25 miestností pre referendum.

Podporte kvalitný nezávislý obsah

Budeme vdační, ak nás podporíte
kúpou dobrovoľného predplatného. Ďakujeme.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/priebeh-referenda-o-parkovani-v-trnave-bude-zabezpecovat-jedna-mestska-a-25-okrskovych-komisii/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.