Novinky

Dolinková navrhuje konečne zrušiť úlohu, ktorej splnenie jej predchodcovia odsúvali od roku 2009

0 0

2024-01-11 08:42:31 – (SITA.sk)

Ministerka zdravotníctva Zuzana Dolinková (Hlas-SD) navrhuje zrušiť úlohu, ktorú jej predchodcovia od roku 2009 pravidelne odkladali a žiadali o predĺženie termínu na jej splnenie. Ide o úlohu predložiť na rokovanie vlády Národný program starostlivosti o ženy, bezpečné materstvo a reprodukčné zdravie.

„Pred uplynutím termínu na predloženie v pravidelných intervaloch od roku 2009 predkladajú ministri zdravotníctva predsedovi vlády žiadosť o opätovný súhlas so zmenou termínu splnenia predmetnej úlohy a o predĺženie termínu s ohľadom na skutočnosť, že nenastal spoločný konsenzus pripomienkujúcich subjektov,“


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vzdravotnictve/dolinkova-navrhuje-konecne-zrusit-ulohu-ktorej-splnenie-jej-predchodcovia-odsuvali-od-roku-2009/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.