Novinky

Na Ukrajine padlo ďalších 830 ruských vojakov, Moskva prišla aj o tanky či delostrelecké systémy

0 0

2024-01-11 09:06:57 – (SITA.sk)

Počas uplynulého dňa na Ukrajine podľa Kyjiva padlo 830 ruských vojakov. Počet mŕtvych v radoch ruských ozbrojených síl sa tak od začiatku vojny zvýšil na 367 620, uviedol vo štvrtok na Facebooku ukrajinský generálny štáb.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Za uplynulý deň Moskva podľa neho prišla aj o 12 tankov, 22 obrnených bojových vozidiel pechoty, 15 delostreleckých systémov a jeden raketomet.

Od začiatku invázie na Ukrajinu Rusko podľa Kyjiva celkovo stratilo už 6 050 tankov, 11 238 obrnených bojových vozidiel pechoty, 8 699 delostreleckých systémov a 957 raketometov.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/na-ukrajine-padlo-dalsich-830-ruskych-vojakov-moskva-prisla-aj-o-tanky-ci-delostrelecke-systemy/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.