Novinky

Žilinka protestuje proti tvrdeniu, že cez paragraf 363 Trestného poriadku chráni „smeráckych ľudí“

0 0

2024-01-09 14:36:22 – (SITA.sk)

Výrok opozičnej poslankyne Lucia Plavákovej (Progresívne Slovensko), že generálny prokurátor Maroš Žilinka presadzuje koncept zabezpečovania beztrestnosti „smeráckych ľudí“ cez paragraf 363 Trestného poriadku je neslýchaná nehoráznosť a bezprecedentný útok na generálneho prokurátora. Žilinka to uviedol na sociálnej sieti.

Vyhlásenia Plavákovej

„Tvrdenia poslankyne Národnej rady SR nie sú ničím iným, ako hrubým očierňovaním generálneho prokurátora SR a v konečnom dôsledku aj urážkou všetkých prokurátorov Generálnej prokuratúry SR podieľajúcich sa na vybavovaní agendy „paragrafu 363“ v očiach verejnosti, ktoré negatívne zasahujú do vnímania dôveryhodnosti a dobrej povesti prokuratúry SR,“ vyhlásil Žilinka.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/zilinka-protestuje-proti-tvrdeniu-ze-chrani-smerackych-ludi/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.