Novinky

Hops: Predajca omylom uverejní zoznam Samsung Galaxy XCover 7

0 0Kredit: Setos/obchod-Samsung
  • Galaxy XCover 7 unikol prostredníctvom zoznamu predajcu.
  • Pripravovaný odolný telefón od Samsungu sa bude zrejme predávať za ~399 dolárov.

Séria Samsung Galaxy XCover je odolný telefónny rad kórejskej značky a už sme videli úniky týkajúce sa pripravovaného zariadenia XCover 7. Teraz mohla webová stránka európskeho maloobchodníka náhodou odhaliť množstvo detailov.

WinFuture na webovej stránke českého predajcu objavil XCover 7 s cenou 8 999 českých korún (~ 399 dolárov). O tomto odolnom zariadení sa však dá vedieť ešte veľa.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-xcover-7-retailer-leak-3401480/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.