Novinky

Honda dráždi nové elektrické vozidlá s konceptom Space-Hub, limuzína

0 0


Koncept elektrického vozidla Honda Saloon

S láskavým dovolením Honda

Honda Motors V utorok na technologickej konferencii CES odhalila dve koncepčné autá ako ukážku nového radu elektrifikovaných vozidiel, ktoré začnú do Severnej Ameriky prichádzať v roku 2026.

Koncepčné modely sa nazývajú „Space-Hub“ a „Saloon“, z ktorých bude podľa japonskej automobilky vychádzať prvý sériový elektromobil „Honda 0 Series“. Honda tvrdí, že nová séria vozidiel „0“ sa vyvíja na základe troch základných princípov: „Tenká, ľahká a múdra“.

„Vytvoríme úplne novú hodnotu od nuly založenú na tenkých, ľahkých a múdrych ako základ pre našu novú sériu Honda 0 EV, aby sme ďalej posunuli radosť a slobodu mobility na ďalšiu úroveň,“ povedal generálny riaditeľ Hondy Toshihiro Mibe. vo vydaní.

Honda plánuje predstaviť prvý model radu Honda 0 založený na koncepte Saloon v Severnej Amerike, po ktorom bude nasledovať predstavenie modelov v Japonsku, Ázii, Európe, Afrike a na Strednom východe a v Južnej Amerike.

Koncept elektrického vozidla Honda Space-Hub

S láskavým dovolením Honda

Saloon je elegantné, futuristicky vyzerajúce vozidlo, ktoré sa zdá byť vhodné pre filmy „Tron“, s veľkým predným svetlom s otvorenými ústami v neónovom osvetlení s prepracovanou Hondou „H“ v strede. Zadná časť, podobne ako predná časť, má veľkú členitú obdĺžnikovú plochu s červeným osvetlením okolo interiéru s „Honda“ v strede.

Vnútri je limuzína vybavená minimalistickým digitálnym kokpitom s volantom, ktorý je podobný koncepčným vozidlám iných spoločností, ktoré debutovali na CES. Na vstup sa zo strechy vozidla otvárajú veľké sokolie krídlové dvere.

Space-Hub je minivan/shuttle, ktorý má rovnaký typ dizajnových charakteristík ako menší sedan, ale vo väčších formátoch. Jeho interiér má podobný kokpit, ale má priestrannú zadnú časť so sedením typu lounge.

Koncept sedanu Honda…


Čítať ďalej..

Zdroj: https://www.cnbc.com/2024/01/09/honda-teases-new-evs-with-space-hub-saloon-concept-cars.html
Obrázok zdroj: cnbc.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.