Novinky

Zelenskyj pricestoval na vopred neoznámenú návštevu Litvy, Pobaltie je vraj „spoľahlivý a zásadový partner“ Ukrajiny

0 0

2024-01-10 11:35:39 – (SITA.sk)

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj prišiel na vopred neohlásenú návštevu Litvy. Oznámil to na sociálnej a mikroblogovacej sieti X, kde uviedol, že odtiaľ vycestuje aj do Estónska a Lotyšska. Pobaltské štáty sú podľa neho „spoľahliví priatelia a zásadoví partneri“ Ukrajiny. Informuje o tom spravodajský portál Sky News.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Na programe stretnutí budú podľa Zelenského bezpečnosť, integrácia do Európskej únie a Organizácie Severoatlantickej zmluvy (NATO), spolupráca v oblasti elektronického boja a dronov či koordinácia európskej pomoci.

„Ale v prvom rade naša vďačnosť. Za…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/zelenskyj-pricestoval-na-vopred-neoznamenu-navstevu-litvy-pobaltie-je-vraj-spolahlivy-a-zasadovy-partner-ukrajiny/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.