Novinky

Tu sú všetky puzdrá, ktoré spoločnosť Samsung vydá pre sériu Galaxy S24

0 0Kredit: SmartPrix
  • Nový únik ukazuje prakticky všetky obaly prvej strany, ktoré by spoločnosť Samsung mohla vydať pre sériu Galaxy S24.
  • Mnohé puzdrá budú dostupné vo viacerých farebných variantoch.
  • Puzdrá prvej strany od Samsungu sľubujú najlepšiu kompatibilitu s vaším telefónom, no často sú drahšie ako porovnateľné puzdrá tretích strán.

Séria Galaxy S24 bude uvedená na trh budúci týždeň a my sa veľmi tešíme na uvedenie novej generácie vlajkových lodí. Prakticky všetky informácie o telefónoch už unikli, no vždy sa nájdu ďalšie drobnosti, o ktorých sa môžeme dozvedieť. Nový únik teraz podrobne popísal takmer všetky obaly prvej strany spoločnosti Samsung, ktoré budú uvedené na trh pre sériu Galaxy S24.

Leaker Evan Blass zdieľa všetky obaly prvej strany pre sériu Galaxy S24 na jednom obrovskom obrázku.Zdroj: https://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-s24-series-official-cases-leak-3401702/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.