Novinky

Shiffrinová vynechá preteky v Zauchensee, potrebuje sa doliečiť

0 0

2024-01-10 10:20:17 – (SITA.sk)

Mikaela Shiffrinová vynechá nadchádzajúce podujatie Svetového pohára alpských lyžiarok v Altenmarkte-Zauchensee. Fenomenálna Američanka zverejnila post na sociálnej sieti X, v ktorom vysvetlila svoje rozhodnutie s dôrazom na doliečenie prechladnutia, ktoré ju limitovalo už aj počas nedávnych pretekov v Kranjskej Gore.

V rakúskom zimnom stredisku Altenmarkt-Zauchensee sa od piatka do nedele uskutočnia dva superobrovské slalomy a jeden zjazd žien, pričom prvý z dvoch super G bude náhrada za neuskutočnený decembrový vo švajčiarskom St. Moritzi.

„Necítim sa…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/shiffrinova-vynecha-preteky-v-zauchensee-potrebuje-sa-doliecit/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.