Novinky

Voľbu predsedu Štátnej komisie pre voľby chcel Pellegrini preložiť, parlament však nebol uznášaniaschopný

0 0

2024-01-10 17:06:58 – (SITA.sk)

Predseda parlamentu Peter Pellegrini (Hlas-SD) prerušil rozpravu k návrhu na voľbu predsedu Štátnej komisie pre voľby a kontrolu financovania politických strán.

Svoje rozhodnutie odôvodnil tým, že o 17:00 sa malo o predsedovi rozhodovať v tajnom hlasovaní, avšak diskusia o tomto bode sa ešte neskončila.

Pellegrini zároveň podal procedurálny návrh, aby sa o voľbe predsedu štátnej komisie hlasovalo v utorok 16. januára o 11:00, avšak parlament nebol uznášaniaschopný. Prezentovalo sa len 73 poslancov. Predseda parlamentu preto vyhlásil 15 minútovú prestávku.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/volbu-predsedu-statnej-komisie-pre-volby-chcel-pellegrini-prelozit-parlament-vsak-nebol-uznasaniaschopny/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.