Novinky

Séria Galaxy S24 by mohla hráčom ponúknuť šikovný upgrade

0 0Kredit: Damien Wilde / Úrad pre Android
  • Nový únik naznačuje, že séria Samsung Galaxy S24 bude mať lepšie chladenie pre hranie hier.
  • S24, S24 Plus a S24 Ultra majú údajne parné komory, ktoré sú 1,5, 1,6 a 1,9 krát väčšie ako ich náprotivky S23.
  • Ďalší únik tvrdí, že S24 Ultra bude podporovať sledovanie lúčov a bude mať o 12 % rýchlejšiu odozvu na dotyk.

Už len týždeň nás delí od akcie Samsung Galaxy Unpacked, kde sa očakáva ohlásenie série Galaxy S24 a možno aj ďalších produktov. Niekoľko únikov pred udalosťou prinieslo nové podrobnosti o vlajkovej lodi novej generácie, ktorá by mohla byť veľkou výhrou pre mobilných hráčov.

V príspevku X (predtým Twitter) používateľ Tarun Vats zdieľal oficiálne vyzerajúci marketingový obrázok zobrazujúci väčšiu parnú komoru pre sériu S24. Sociálny príspevok tiež obsahuje podrobnosti naznačujúce, že parné komory v modeloch S24, S24 Plus a S24 Ultra by mohli byť 1,5, 1,6 a 1,9-krát väčšie ako ich náprotivky S23.

Zdroj: https://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-s24-cooling-system-3401784/

Obrázok:androidauthority.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.