Novinky

Útok dronov zasiahol zariadenia palivového a energetického komplexu v ruskej Oriolskej oblasti

0 0

2024-01-09 18:11:01 – (SITA.sk)

Niekoľko bezpilotných lietadiel zaútočilo v utorok popoludní na „zariadenia palivového a energetického komplexu“ v ruskej Oriolskej oblasti, uviedol na komunikačnej platforme Telegram gubernátor oblasti Andrej Klyčkov.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Traja ľudia podľa neho utrpeli zranenia. Podľa ruského prokremeľského média Mash ukrajinský dron údajne zasiahol sklad ropy firmy Orelnefteprodukt a ďalší dron budovu miestneho poskytovateľa energie Oriolenergo. Informuje o tom web Kyiv Independent.

Neskôr Klyčkov uviedol, že tretí dron spadol na nebytovú budovu pri dedine Malaja Sachanka neďaleko mesta Oriol. Nijaké obete neboli hlásené. Klyčkov pripísal útok…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/utok-dronov-zasiahol-zariadenia-palivoveho-a-energetickeho-komplexu-v-ruskej-oriolskej-oblasti/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.