Novinky

Na ZOHM 2024 sa predstaví 49 slovenských talentov, súčasťou výpravy je aj Jelisej Kuzmin

0 0

2024-01-09 20:40:21 – (SITA.sk)

Dovedna 49 športových talentov bude reprezentovať Slovensko na zimných olympijských hrách mládeže, ktoré sa od 19. januára do 1. februára uskutočni v juhokórejskej profincii Kangwon, kde sa v roku 2018 konali ZOH. Súčasťou výpravy bude 34 chlapcov a 15 dievčat.

Slovensko bude reprezentovať aj syn Kuzminovej

Štvrté ZOHM v histórii sa premiérovo uskutočnia mimo Európy. Na podujatí sa predstavia mladí športovci zo 79 krajín, premiérovo aj z Alžírska, Nigérie, Portorika, Tuniska a Spojených arabských emirátov. Informuje o tom oficiálny web Slovenského olympijského a športového výboru (SOŠV).

Súčasťou slovenskej výpravy bude aj syn biatlonovej olympijskej…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/na-zohm-2024-sa-predstavi-49-slovenskych-talentov-sucastou-vypravy-je-aj-jelisej-kuzmin/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.