Novinky

Top foto dňa (10. január 2024): Čaputová s koledníkmi, výzva pre Pellegriniho, príprava Slovana aj postup slovenského krasokorčuliara

0 0

2024-01-10 20:58:26 – (SITA.sk)

Aj 10. január bol bohatý na udalosti, v priloženej fotogalérii si môžete pozrieť, ako ich zachytili objektívy fotoaparátov.

VLÁDA: Vyhlásenie predsedu vlády SR

Sprava: Predseda vlády SR Robert Fico a minister spravodlivosti SR Boris Susko počas tlačového vyhlásenia predsedu vlády SR Roberta Fica na Úrade vlády SR na tému: Prečo tak Matovič a celá opozícia kričia za záchranu Lipšica. Braislava, 10. január 2024. Foto: SITA/Milan Illík.
New Hampshire, počasie

Vlny narážajú na cestu počas toho, ako je zaplavená ulica v Hampton Beach v New Hampshire. Foto: Henry Swenson via AP.
Brazília, horúčka dengue

Zdravotnícky pracovník strieka komáre, aby pomohol zmierniť prepuknutie horúčky dengue v brazílskej štvrti Sol Nascente.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/top-foto-dna-10-januar-2024-caputova-s-kolednikmi-vyzva-pre-pellegriniho-priprava-slovana-aj-postup-slovenskeho-krasokorculiara/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.