Novinky

Ministerka Dolinková vymenila vedenie Všeobecnej zdravotnej poisťovne, Hlinkovú vystrieda Ďuriš

0 0

2024-01-10 19:02:01 – (SITA.sk)

Ministerka zdravotníctva Zuzana Dolinková (Hlas-SD) v stredu odvolala súčasné vedenie Všeobecnej zdravotnej poisťovne (VšZP) na čele s generálnou riaditeľkou a predsedníčkou predstavenstva Ľubicou Hlinkovou.

Za nového generálneho riaditeľa a predsedu predstavenstva VšZP zároveň vymenovala od 11. januára Michala Ďuriša. Ministerstvo zdravotníctva o tom informovalo s tým, že pre zachovanie plynulého fungovania VšZP boli zmenené stanovy poisťovne, aby bolo predstavenstvo poisťovne dočasne jednočlenné.

„Verím, že nové vedenie…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/vzdravotnictve/ministerka-dolinkova-vymenila-vedenie-vseobecnej-zdravotnej-poistovne-hlinkovu-vystrieda-duris/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.