Novinky

Svitko sa na Rely Dakar opäť dostal do Top 10 s ôsmym najlepším časom, Varga si udržal štvrtú pozíciu (video)

0 0

2024-01-10 12:55:19 – (SITA.sk)

Slovenský motocyklista Štefan Svitko sa v stredajšej 5. etape na prestížnej Rely Dakar v Saudskej Arábii dostal opäť do Top 10 a v priebežnej klasifikácii sa posunul o jeden stupienok nahor. V stredu jazdci absolvovali 727 km, z nich však bolo len 118 km meraných úsekov, šlo sa však v piesku a na dunách.

Svitko poskočil o jednu priečku

Skúsený slovenský jazdec napokon dosiahol ôsmy najlepší čas, keď za víťazným Čiľanom Pablom Quintanillom zaostal o 4 minúty a 10 sekúnd. V celkovom poradí poskočil Svitko z 15. na 14. priečku. Na čelo sa vrátil Ross Branch z Botswany, ktorý finišoval šiesty a líder po utorku Čiľan José Ignacio Cornejo na neho stratil necelé tri…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/svitko-sa-opat-dostal-do-top-10-s-osmym-najlepsim-casom-varga-si-udrzal-stvrtu-poziciu-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.