Novinky

Len 19-mesačné dieťa prežilo dva dni pri mŕtvej matke, rodina nevedela o úmrtí

0 0

2024-01-10 13:55:10 – (SITA.sk)

Policajti našli v dome v obci Husák v okrese Sobrance mŕtvu 41-ročnú ženu. Len 19-mesačné dieťa prežilo pri tele svojej matky dva dni. O úmrtí totiž nevedeli príbuzní a ani jej susedia. Ako informovala TV Joj vo svojej reportáži na stránke Noviny.sk, dievčatko je už v opatere zdravotníkov.

Žena sa svojim príbuzným už dva dni neozývala, tak zalarmovali políciu. „Tam sa nedalo vojsť, ona mala zamknuté,“ povedal Vinco Mondek, otec dievčatka. Matka ležala v posteli a vedľa nej bola dcérka. Otec jej dal hneď napiť a najesť, a potom sa jej ujali záchranári.

Bál som sa. Tri dni nič nejedlo, to je na umretie,“ uviedol otec. Hovorkyňa Operačného strediska ZZS


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/len-19-mesacne-dieta-prezilo-dva-dni-pri-mrtvej-matke-rodina-nevedela-o-umrti/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.