Novinky

Na ruské vojenské letisko pri meste Engels dopadli dva drony, incident si nevyžiadal žiadne obete

0 0

2024-01-10 17:37:22 – (SITA.sk)

Na ruské vojenské letisko pri meste Engels v Saratovskej oblasti v noci na stredu dopadli dva drony.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Podľa ruského kanálu Astra, ktorý pôsobí na komunikačnej platforme Telegram, nad vojenským letiskom zostrelili dve bezpilotné lietadlá. Dodal, že následky nie sú známe. Informuje o tom web Ukrajinská pravda.

Gubernátor ruskej Saratovskej oblasti Roman Busargin uviedol, že drony zostrelili nad územím okresu Engels. Podľa jeho slov si incident nevyžiadal žiadne obete na životoch.

Ruské ministerstvo obrany v stredu len konštatovalo, že…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/na-ruske-vojenske-letisko-pri-meste-engels-dopadli-dva-drony-incident-si-nevyziadal-ziadne-obete/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.