Novinky

Ruský útok riadenými leteckými bombami zabil v Kupianskom okrese civilistku, bomba zasiahla obytnú časť

0 0

2024-01-10 20:13:28 – (SITA.sk)

Ruský útok riadenými leteckými bombami proti ukrajinskej dedine Vilchuvatka v Kupianskom okrese v Charkovskej oblasti v stredu zabil jednu civilistku a poškodil školu.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Záchranári uviedli, že jedna bomba zasiahla obytnú časť obce a zabila 48-ročnú ženu, poškodila obchod a najmenej desať domov. Ďalšia bomba spôsobila požiar školy a čiastočne ju zničila.

Obec Vilchuvatka sa nachádza necelých desať kilometrov od ruských hraníc. Informuje o tom web Kyiv Independent.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/rusky-utok-riadenymi-leteckymi-bombami-zabil-v-kupianskom-okrese-civilistku-bomba-zasiahla-obytnu-cast/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.