Novinky

Rusko možno zastaviť, ale Kyjev nevyhnutne potrebuje viac systémov protivzdušnej obrany

0 0

2024-01-10 17:59:09 – (SITA.sk)

Ukrajina ukázala svetu, že ruskú armádu možno zastaviť, povedal v stredu prezident Volodymyr Zelenskyj. Ukrajinský líder to uviedol na začiatku návštevy pobaltských krajín pri hľadaní ďalšej pomoci pre svoju krajinu proti väčším a lepšie zásobeným silám Kremľa.

Rusko sa dá zastaviť

Zelenskyj vo svojom prejave v litovskom hlavnom meste Vilnius povedal, že Ukrajina stále musí posilniť svoju protivzdušnú obranu proti zosilneným útokom rakiet a dronov zo strany Ruska a doplniť zásoby munície, keďže útoky na veľké vzdialenosti sa stanú hlavnou črtou bojov tejto zimy.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Dokázali sme, že Rusko sa dá zastaviť, že odstrašenie…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/rusko-mozno-zastavit-ale-kyjev-vsak-nevyhnutne-potrebuje-viac-systemov-protivzdusnej-obrany/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.