Novinky

Požiar ubytovne v českom meste Kralupy nad Vltavou zranil sedem ľudí, dve ženy hospitalizovali

0 0

2024-01-10 19:53:06 – (SITA.sk)

Sedem ľudí zranil požiar, ktorý vypukol v stredu popoludní v ubytovni v českom meste Kralupy nad Vltavou. Na mieste zasahovali hasiči a záchranári.

Hasiči na mikroblogovacej sieti X uviedli, že z budovy evakuovali 18 dospelých a dve deti a prekontrolovali všetky bytové jednotky, aby si boli istí, že vo vnútri nikto nezostal. Informuje o tom spravodajský web TN.cz.

Záchranári poskytli pomoc siedmim zraneným….


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/poziar-ubytovne-v-ceskom-meste-kralupy-nad-vltavou-zranil-sedem-ludi-dve-zeny-hospitalizovali/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.