Novinky

Ruská volebná komisia zaregistrovala do prezidentských volieb kandidáta komunistickej strany

0 0

2024-01-09 14:12:26 – (SITA.sk)

Ruská štátna volebná komisia v utorok zaregistrovala kandidáta Komunistickej strany Ruskej federácie do marcových prezidentských volieb, v ktorých sa postaví proti terajšiemu vodcovi a v podstate jasnému víťazovi Vladimirovi Putinovi. Nikolaj Charitonov sa pridal k ďalším dvom kandidátom, ktorých do volieb schválili minulý týždeň.

Kandidáti komunistickej strany zvyčajne získavajú druhý najvyšší počet hlasov, Charitonov však nepredstavuje výzvu pre Putina. Kandidoval proti nemu aj v roku 2004 a získal len 13,8 percenta hlasov. Charitonov je člen dolnej komory parlamentu a bol proti niektorým opatreniam Putinovej domácej politiky, ale nie je proti ruskej vojne na Ukrajine, poukazuje agentúra AP.


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/ruska-volebna-komisia-zaregistrovala-do-prezidentskych-volieb-kandidata-komunistickej-strany/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.