Novinky

Predseda národniarov si spolu s Ficom a Blahom pripomenuli prezidenta Gustáva Husáka (video)

0 0

2024-01-10 17:17:40 – (SITA.sk)

Predseda Slovenskej národnej strany a podpredseda parlamentu Andrej Danko si spolu s predsedom vlády Robertom Ficom a podpredsedom parlamentu Ľubošom Blahom pripomenul na cintoríne v bratislavskej Dúbravke výročie narodenia posledného československého komunistického prezidenta Gustáva Husáka.

Informoval o tom na sociálnej sieti Instagram. „Dnes by mal prezident Gustáv Husák 111 rokov. Jedni ho milujú, jedni ho zatracujú. Dôležité je, že niečo vytvoril a po sebe zanechal,“ doplnil Danko.

Husák sa narodil 10. januára 1913 a zomrel 18. novembra 1991. V rokoch 1969 pôsobil ako generálny tajomník Ústredného výboru Komunistickej strany Československa…


Čítať ďalej..

Zdroj obrázku: sita.sk

Originál článok : https://sita.sk/predseda-narodniarov-si-spolu-s-ficom-a-blahom-pripomenuli-prezidenta-gustava-husaka-video/
© SITA Všetky práva vyhradené.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Žiadny z uvedených článkov nie je majetkom majiteľa/prevádzkovateľa webu, prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah a ani pravdivosť správ, originál zdroj ako aj odkaz na celé znenie článku je vždy na konci príspevku ! Je preto zakázané kopírovať alebo šíriť obsah týchto stránok bez písomného súhlasu prevádzkovateľa. Všetky práva vyhradené. Na týchto stránkach je publikovaný materiál tretích strán (osob a firiem) podľa podmienok.
Pri článkoch kde je ako zdroj uvedená © SITA .Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu článkov a fotografií bez predchádzajúceho písomného súhlasu© SITA a uvedených agentúr je výslovne zakázané.